جعبه تقسیم آلومینیومی

 

توضیحات

جانکشن باکس , جعبه تقسیم آلومینیومی , باکس آلومینیومی دایکاست.

جعبه تقسیم آلومینیومی و جانکشن باکس و باکس آلومینیومی دایکاست; بهترین پیشنهاد جهت استفاده در محیط های پر استرس فیزیکی، رطوبت بالا  به همراه بارش باران و برف و محیط هایی که در برابر مستقیم نور خورشید می باشد.

برای مشاهده محصولات آگوت کلیک کنید

جعبه تقسیم آلومینیومی مقاوم در برابر نور خورشید و IP67 (مقاوم در برابر آب و گرد و خاک) می باشد; این محصول کاربردهای متنوعی در صنعت از جمله جایگاه سوخت و دوربین های مدار بسته ودارد.
آگوت
با بهرگیری از دانش خود و نیاز کشور این محصول را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به عرضه عموم در آورده است; تا نیاز شما عزیزان را برطرف نماید.

جعبه تقسیم آلومینیومی و نصب آن بسیار راحت است; بر دیواره خود یکسری اطلاعات راجع به عمق، حجم ودارند که به شما کمک می‌کند; تا بهترین انتخاب را با توجه به کار خود داشته باشید و پریزها، سوییچ‌ها و لوازم برقی دیگر را به‌خوبی برای نصب و عملکرد بهتر، در کنار هم قرار دهید.

جعبه‌های تقسیم ضد آب اگر به‌درستی نصب شوند; می توانند به خوبی از سیم ها و وسایلی که داخلشان هست; محافظت کرده و مانع از خیس شدن و قطعی آن‌ها شوند.

این محصول به شیوه ی دایکاست ساخته و پرداخته می شود.

ریخته‌گری تحت فشار یا دایکاست نوعی ریخته‌گری است که مواد مذاب تحت فشار به داخل قالب تزریق می‌شود. در این سیستم بر خلاف روش‌های دیگر ریخته‌گری که مذاب تحت نیروی وزن خود به داخل قالب می‌رود، مواد مذاب با فشار داخل قالب تزریق می‌شود و در همان حالت یعنی تحت فشار مواد مذاب منجمد می‌شود و امکان تولید قطعات با استحکام بالا را می‌دهد. ریخته‌گری تحت فشار کوتاه‌ترین راه تولید یک محصول از فلز می‌باشد. یکی از مزایای این روش، تولید قطعات بسیار نازک و همچنین با استحکام بسیار زیاد می‌باشد که ساخت آن توسط روش‌های دیگر ریخته‌گری تقریباً غیرممکن می‌باشد. البته دای کست هم خونده میشه.

برای مشاهده محصولات آگوت کلیک کنید

 

جعبه تقسیم آلومینیومی ۱۴۰*۴۰۰*۳۱۰