جعبه تقسیم پلاستیکی

توضیحات

جعبه تقسیم پلاستیکی و جعبه تقسیم دوربین مدار بسته و جعبه تقسیم ABS

 

:جعبه تقسیم پلاستیکی

جعبه تقسیم ABS و یا به اصطلاح جعبه تقسیم پلاستیکی مقاوم در برابر نور خورشید و IP67 (مقاوم در برابر آب و گرد و خاک) می باشد; این محصول کاربردهای متنوعی در صنعت از جمله جایگاه سوخت و دوربین های مدار بسته و… دارد.
آگوت با بهرگیری از دانش خود و نیاز کشور این محصول را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به عرضه عموم در آورده است; تا نیاز شما عزیزان را برطرف نماید.

جعبه تقسیم دوربین مدار بسته در اشکال و سایزهای مختلف وجود دارند; این جعبه‌ها برای پریزها، سوییچ‌ها، لامپ‌های داخل سقف و همچنین برای خشک نگهداشتن; محافظت از سیم‌های به هم تابیده شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

:جعبه تقسیم دوربین مدار بسته

گاهی مجبور می شوید آداپتور دوربین مدار بسته را در کنار دوربین مدار بسته قرار دهید; اما آزاد بودن آداپتور و کانکتور ها باعث در معرض بودن نور خورشید و باراش باران و پوسیدگی خواهد بود; در نهایت افت کیفیت تصویر دوربین مدار بسته و ایجاد نویز را به همراه خواهد داشت.

بنابراین بسته به محیطی که دارید و تعداد آداپتور و سایز آن می توانید جعبه تقسیم دوربین مدار بسته خود را انتخاب کنید.

جعبه تقسیم ABS نارسانا و نصب آن بسیار راحت است; بر دیواره خود یکسری اطلاعات راجع به عمق، حجم و … دارند که به شما کمک می‌کند; تا بهترین انتخاب را با توجه به کار خود داشته باشید و پریزها، سوییچ‌ها و لوازم برقی دیگر را به‌خوبی برای نصب و عملکرد بهتر، در کنار هم قرار دهید.

جعبه‌های تقسیم ضد آب اگر به‌درستی نصب شوند; می توانند به خوبی از سیم ها و وسایلی که داخلشان هست، محافظت کرده و مانع از خیس شدن و قطعی آن‌ها شوند; پلاستیکی بودن جعبه تقسیم و نارسانا بودن آن سبب می‌شود تا در صورت تماس سیم‌ها با بدنه جعبه تقسیم، اختلال و قطعی به وجود نیاید.

جعبه تقسیم دوربین مدار بسته جعبه تقسیم پلاستیکی جعبه تقسیم ABS

جعبه تقسیم پلاستیکی