توضیحات

جعبه تقسیم طلقی یا شفاف

جعبه تقسیم طلقی و جعبه تقسیم شفاف مقاوم در برابر نور خورشید و IP67 (مقاوم در برابر آب و گرد و خاک) می باشد; این محصول کاربرد های متنوعی در صنعت از جمله جایگاه سوخت و دوربین های مدار بسته ودارد.
آگوت
با بهرگیری از دانش و نیروی داخلی خود و نیاز کشور این محصول را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به عرضه عموم در بازار آورده است; تا نیاز شما عزیزان را برطرف نماید.

برای مشاهده محصولات آگوت کلیک کنید

جعبه تقسیم طلقی در اشکال و سایزهای مختلف وجود دارند; این جعبه‌ها برای پریز ها، سوییچ‌ ها، لامپ‌ های داخل سقف و همچنین برای خشک نگهداشتن; محافظت از سیم‌ های به هم تابیده شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جعبه تقسیم شفاف نارسانا و نصب آن بسیار راحت است; بر دیواره خود یکسری اطلاعات راجع به عمق، حجم ودارند که به شما کمک می‌کند; تا بهترین انتخاب را با توجه به کار خود داشته باشید و پریز ها، سوییچ‌ ها و لوازم برقی دیگر را به خوبی برای نصب و عملکرد بهتر، در کنار هم قرار دهید.

جعبه‌ های تقسیم ضد آب اگر به‌درستی نصب شوند; می توانند به خوبی از سیم ها و وسایلی که داخل آنها هست، محافظت کرده و مانع از خیس شدن و قطعی آن‌ها شوند پلاستیکی بودن جعبه تقسیم و نارسانا بودن آن سبب می‌شود تا در صورت تماس سیم‌ ها با بدنه جعبه تقسیم، اختلال و قطعی به وجود نیاید.

برای مشاهده محصولات آگوت کلیک کنید

جعبه تقسیم طلقی۱۴۰*۲۱۰*۲۱۰