جعبه تقسیم پلاستیکی ABS

توضیحات

جعبه تقسیم پلاستیکی و جعبه تقسیم دوربین مدار بسته و جعبه تقسیم ABS.

این محصول در ابعاد گوناگون و حفاظت های متفاوت اعم از ضد آب و ضد گرد و غبار و ضد نم و رطوبت موجود می باشد.

از جعبه تقسیم برای انشعاب گرفتن در مسیر سیم ها و لوله ها استفاده می شود; جعبه تقسیم الکتریکی و یا (جانکشن باکس) جایگاهی برای اتصالات برقی با هدف اینکه جلوی چشم نباشد; همچنین محافظت آنها از خطر دمای بالا میباشد; جعبه تقسیم های فلزی یا پلاستیکی اگر برای نصب رو کار طراحی شده باشد; اغلب روی سقف، زیر زمین یا پشت پنل های ورودی نصب میشود; خصوصاً در ساختمان های تجاری یا مسکونی می توان در گچ دیوار مخفی کرد; معمولا جعبه تقسیم های قابل نصب روی سقف سوئیچ ها و سوکت ها درون خود جای گرفته است; جعبه تقسیم ها بخش کاملی از سیستم حفاظت مدار را تشکیل می دهد.

برای مشاهده محصولات آگوت کلیک کنید

جعبه تقسیم پلاستیکی ABS

جعبه تقسیم ABS و یا به اصطلاح جعبه تقسیم پلاستیکی مقاوم در برابر نور خورشید و IP67 (مقاوم در برابر آب و گرد و خاک) می باشد; این محصول کاربردهای متنوعی در صنعت از جمله جایگاه سوخت و دوربین های مدار بسته ودارد.
آگوت
با بهرگیری از دانش خود و نیاز کشور این محصول را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به عرضه عموم در آورده است; تا نیاز شما عزیزان را برطرف نماید.

جعبه تقسیم دوربین مدار بسته در اشکال و سایزهای مختلف وجود دارند; این جعبه‌ها برای پریزها، سوییچ‌ها، لامپ‌های داخل سقف و همچنین برای خشک نگهداشتن; محافظت از سیم‌های به هم تابیده شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جعبه تقسیم پلاستیکی ABS دوربین مدار بسته

جعبه تقسیم پلاستیکی ABS دوربین مدار بسته گاهی مجبور می شوید آداپتور دوربین مدار بسته را در کنار دوربین مدار بسته قرار دهید; اما آزاد بودن آداپتور و کانکتور ها; باعث در معرض بودن نور خورشید و باراش باران و پوسیدگی خواهد بود; در نهایت افت کیفیت تصویر دوربین مدار بسته و ایجاد نویز را به همراه خواهد داشت.

بنابراین بسته به محیطی که دارید و تعداد آداپتور و سایز آن می توانید جعبه تقسیم دوربین مدار بسته خود را انتخاب کنید.

جعبه تقسیم ABS نارسانا و نصب آن بسیار راحت است; بر دیواره خود یکسری اطلاعات راجع به عمق، حجم ودارند که به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را با توجه به کار خود داشته باشید; همچنین پریزها، سوییچ‌ها و لوازم برقی دیگر را به‌خوبی برای نصب و عملکرد بهتر، در کنار هم قرار دهید.

جعبه‌های تقسیم ضد آب اگر به‌درستی نصب شوند; می توانند به خوبی از سیم ها و وسایلی که داخلشان هست; محافظت کرده و مانع از خیس شدن و قطعی آن‌ها شوند; پلاستیکی بودن جعبه تقسیم و نارسانا بودن آن سبب می‌شود تا در صورت تماس سیم‌ها با بدنه جعبه تقسیم، اختلال و قطعی به وجود نیاید.

برای مشاهده محصولات آگوت کلیک کنید
جعبه تقسیم پلاستیکی ABS دوربین مدار بسته

جعبه تقسیم پلاستیکی ABS دوربین مدار بسته